Kompletní nabídkaE-SHOP Přihlášení zákazníkůPoptávka
Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Výrobci skříní


       

ELPLAST – KPZ Rokycany, spol. s r.o.


Společnost ELPLAST – KPZ je ryze česká firma s mnohaletou tradicí. Jejich výrobní program komplexně pokrývá potřebu rozvaděčových skříní a pilířů pro měření odběru elektrické energie a plynu. ELPLAST – KPZ vyrábí veškerý sortiment skříní z velmi kvalitního termosetu (SMC), který splňuje náročná kritéria evropských norem a jejich skříně tak i po letech používání prokazují minimální opotřebení způsobené vnějšími vlivy. Společnost má propracovaný systém třídění rozvaděčů dle jejich těla, tak aby vyhověla finančním i designovým potřebám zákazníka. ELPLAST – KPZ vyniká v zakázkové výrobě rozvaděčů pro nepřímé měření, veřejné osvětlení a staveništních rozvaděčů, kde dokáže vyhovět i nejspecifičtějším požadavkům včetně výroby skříní s vyšším krytím IP54. Všechny osazované přístroje jsou evropské produkce. Jako jediný výrobce poskytuje záruku na všechny katalogové výrobky v délce 3 roky.
 
 • systém AHVO (monoblok)
  Systém navržený s ohledem na nové požadavky distribučních společností a zároveň s ohledem na optimalizaci pořizovacích nákladů.
   
 • systém MODUL (stavebnicový)
  Systém umožňuje sestavování skříní vedle sebe v teoreticky nekonečné šířce. Tyto skříně jsou vhodné pro všechny typy umístění (do výklenku, na stěnu, na sloup, v pilíři).
   
 • systém PS, PS1, PS2 a PPS (monoblok)
  Standardní typy přípojkových skříní, výrobky i při minimálních nákladech a nižší náročnosti při lisování splňují náročné požadavky zákazníků.
   
 • systém 3D (stavebnicový)
  Unikátní systém lisování jednotlivých komponent skříní umožňuje jejich neomezené sestavování vedle sebe a nad sebe a to ve dvou hloubkách. Veškerý sortiment skříní tak lze získat v kompatibilních rozměrech a jednotném velmi líbivém designu s vroubkováním, které zároveň slouží jako ochrana proti vandalismu.
 

  

DCK Holoubkov Bohemia a.s.


Společnost byla založena roku 1953 vyčleněním z Družstva cementářů Praha a byla zaměřena na výrobu betonových výrobků. Původně byla firma zaměřena na výrobu rozvaděčů z tenkostěnného betonu, avšak v 90. letech vzhledem k měnícím se trendům přešla na výrobu rozvaděčů plastových. Hlavními odběrateli jsou především energetické společnosti ČR
a velkoobchodní organizace zaměřené na elektroinstalační materiál,avšak společnost se také úspěšně zaměřuje na zahraniční trhy.Veškeré výrobky jsou certifikovány EZÚ Praha a jsou vyráběny na srovnatelné světové úrovni. Několik technických provedení výrobků společnosti je chráněno užitnými vzory a patenty.  Kromě klasických rozvaděčů z termosetu DCK Holoubkov vyrábí plastové skříně i z materiálu termoplast (PC) a rozvaděče s betonovým skeletem. Šíře a přehlednost jejich sortimentu, krátké dodací termíny a kvalita zpracování vyhovuje nejběžnějším potřebám všech zákazníků.
 
 • plastové rozvaděče z termosetu (SMC)
 • plastové rozvaděče z termoplastu (PC)
 • betonové rozvaděče s nerezovými nebo plastovými dvířky
 

 

ESTA, spol. s r.o.

Firma ESTA, spol. s r.o. byla založena v roce 1993 a zabývá se výrobou přípojkových, rozpojovacích, elektroměrových a plynoměrových skříní z termosetu (SMC). Mimo to dodává distribuční rozvaděče pro trafostanice. Technický rozvoj firmy se zaměřuje na technickou
a technologickou přípravu výrobků v souladu s normami EU. Jakost výroby je zajištěna jednak vysokou kvalitou vstupních produktů a dále zaváděním systému řízení podle ISO 9001:2000. Výrobky jsou doloženy požadovanými atesty a zkouškami dle ČSN i EN. 

Kromě rozvaděčů firma dodává i široký sortiment komponent IVV, NN, VN, VVN a nářadí pro venkovní vedení a od roku 2013  se zaměřila i na dodávky širokého sortimentu oceloplechových skříní.
 
 • plastové skříně z termosetu (SMC)
 • oceloplechové skříně
 • komponenty a nářadí pro venkovní vedení

Potvrzujeme přidání e-mailu k odběru novinek. Děkujeme.

OK

Poptávka odeslána, budeme Vás kontaktovat.

OK

Děkujeme za Vaši objednávku.

Vaše objednávka byla přijata naším systém. O průběhu jejího zpracování Vás budeme informovat e-mailem.

V případě potřeby nás kontaktujte:

tel. +420 495 451 408
info@elplasthk.cz

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
OK