Kompletní nabídkaE-SHOP Přihlášení zákazníkůPoptávka
Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Ceny a platby


Ceny zboží uvedené na e-shopu jsou konečné. Dopravné je zákazníkovi připočteno v košíku k celkové ceně za objednávané zboží a jeho výše se odvíjí od zvoleného způsobu převzetí a platby.  Balné je započítáno v ceně dopravy.
 
 • BANKOVNÍ PŘEVOD
  Zákazník uhradí kupní cenu bezprostředně po uskutečnění objednávky na e-shopu a to dle platebních pokynů uvedených v potvrzovacím e-mailu na účet č. 234953509/0300 vedený u Československé obchodní banky. Cena dopravného v takovémto případě činí 121,- Kč s DPH. Zboží je zákazníkovi odesíláno v okamžiku připsání příslušné částky na náš účet (obvykle během 2 – 3 pracovních dnů).
   
 • DOBÍRKA
  Kupní cenu, tedy cenu zboží včetně dopravného a doběrečného hradí zákazník v okamžiku převzetí zboží přepravci. Dopravné s dobírkou činí 145,- Kč s DPH. Zboží odesíláme v nejbližším možném termínu ihned po obdržení objednávky.
   
 • OSOBNÍ ODBĚR
  Objednané zboží je možné vyzvednout osobně v naší provozovně v Dobřenicích. V takovém případě zákazníka informujeme, kdy je zboží připraveno k odběru. Zákazník neplatí dopravné ani žádné další poplatky. Na provozovně je možné platit pouze v hotovosti.
   
 • PROFORMA FAKTURA
  Cenu zboží vyráběného na zakázku na základě přechozí nabídky je v případě, že se jedná o první objednávku, nutné uhradit předem (proforma faktura). Zákazník platí dopravné dle nabídky. Zboží zákazníkovi odesíláme až v okamžiku, kdy je uhrazena celá kupní cena rozvaděče. Objednávka zakázkového rozvaděče je závazná a nelze ji zrušit.

Potvrzujeme přidání e-mailu k odběru novinek. Děkujeme.

OK

Poptávka odeslána, budeme Vás kontaktovat.

OK

Děkujeme za Vaši objednávku.

Vaše objednávka byla přijata naším systém. O průběhu jejího zpracování Vás budeme informovat e-mailem.

V případě potřeby nás kontaktujte:

tel. +420 495 451 408
info@elplasthk.cz

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
OK